Pożegnanie Dyrektor Szkoły ZSP w Mszanie Dolnej

wspólne zdjęcie Wicestarosta pani Halina Bubiłek Dyrektor Edukacji

Dzisiaj, podczas uroczystej akademii kończącej rok szkolny 2017/18 w Zespole  Szkół Ponadgimnazjalnych w Mszanie Dolnej Wicestarosta Limanowski Mieczysław Uryga oraz  Dyrektor Wydziału Edukacji i Sportu Artur Krzak złożyli życzenia i gratulacje dla odchodzącej na emeryturę Dyrektor Szkoły Pani Haliny Bubiłek.

Dzisiejsze zakończenie roku szkolnego w ZSP było okazja do podsumowania pracy uczniów i nauczycieli. Po wręczeniu świadectw i nagród dla najlepszych uczniów, przedstawiciele Powiatu podziękowali Dyrektor Szkoły Pani Halinie Bubiłek za 11 lat owocnej współpracy oraz przekazali w imieniu Zarządu i Rady Powiatu pamiątkową rzeźbę.

Lata pracy pedagogicznej niech stanowią dobre wspomnienia i pozostaną satysfakcją dokonań jakie były Pani udziałem. Składamy również podziękowania za wieloletnią współpracę, podczas której realizowane wspólnie przedsięwzięcia były cennym doświadczeniem. Niech czas odpoczynku na emeryturze będzie okazją do spełniania marzeń, zamierzeń i pomysłów, na które może do tej pory brakowało czasu – mówił Wicestarosta.

Pani Halina Bubiłek dyrektorem Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Mszanie Dolnej była od 1 września 2007 r. do 30 czerwca 2018 r.

przedstawiciele powiatu, uczniowie i grono pedagogiczne

 

image_pdfimage_print

Udostępnij