Konkurs ” Jesteśmy tacy sami” rozstrzygnięty w Powiatowym Centrum Informacji Turystycznej w Limanowej

W piątek, 3 grudnia 2021 r. w Powiatowym Centrum Informacji Turystycznej w Limanowej odbyło się wręczenie nagród dla laureatów konkursu artystycznego pn. „Jesteśmy tacy sami”, którego organizatorami było: Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Limanowej i Powiat Limanowski.

Konkurs skierowany był do mieszkańców domów pomocy społecznej, uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej oraz środowiskowych domów samopomocy z terenu Powiatu Limanowskiego.

Celem Konkursu było m.in.: promowanie optymistycznych postaw, emocji i dzielenia się tym z innymi, rozwijanie poczucia empatii wobec innych ludzi, aktywizacja uczestników, zachęta do pożytecznego spędzania czasu wolnego, rozwijanie kreatywności i twórczej wyobraźni oraz rozwijanie umiejętności plastycznych i manualnych.

Nagrody i wyróżnienia  laureatom zostały wręczone przez Starostę Limanowskiego –Mieczysława Urygę oraz Dyrektora Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Limanowej – Panią Monikę Nawalaniec.

Spośród nadesłanych prac Komisja Konkursowa zdecydowała o  wyłonieniu pięciu zwycięzców oraz przyznała dwa wyróżnienia:

I miejsce – Agnieszka Syrek (DPS Raba Niżna)

II miejsce – Krzysztof Cedzidło i Marta Palka – praca grupowa (WTZ Tymbark)

III miejsce – Wiesława Matras (ŚDS Ujanowice)

Katarzyna Brzazgoń (WTZ Tymbark)

Wyróżnienie – Jan Zuzek (DPS Szczyrzyc)

Anna Wcisło (ŚDS Ujanowice)

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom!

Prace konkursowe można oglądać w  Powiatowym Centrum Informacji Turystycznej w Limanowej do 8 grudnia 2021 r.

Zapraszamy !