Konkurs na stroik bożonarodzeniowy – rozdanie nagród

Uczestnicy konkursu na ekologiczny striok bożonarodzeniowy

Dzisiaj w Starostwie Powiatowym odbyło się rozdanie nagród w Konkursie na „Ekologiczny Stroik Bożonarodzeniowy”, który poprzedził przepiękny występ kolędniczy młodzieży ze Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego z Dobrej.

W rozdaniu wzięli udział: Starosta Limanowski Mieczysław Uryga, Wicestarosta Agata Zięba oraz Członkowie Zarządu: Wojciech Włodarczyk i Józef Jaworski.

– Gratuluję wszystkim udziału w konkursie. Wasze zaangażowanie oraz umiejętności plastyczne są godne podziwu. Jeszcze bardziej cieszy nas, że w swoich dziełach zastosowaliście same ekologiczne produkty, które pięknie wyglądają i są nieszkodliwe dla naszego środowiska. Życzę dalszego rozwijania swoich pasji i w przyszłości kolejnych sukcesów!– mówił Starosta Limanowski Mieczysław Uryga.

O zwycięzcach i szczegółach konkursu możecie przeczytać TUTAJ

Zapraszamy do FOTOGALERII