Konsultacje z zakresu Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze”

Konsultacje z zakresu Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze” 2020 - informacja

Starostwo Powiatowe w Limanowej uprzejmie informuje, że w dniu 28.02.2020 r. w godzinach 1000 – 1430  odbędzie się kolejny dyżur punktu informacyjnego dotyczącego Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze”.

Konsultacje będą się odbywać według nowej formuły wprowadzonej w miesiącu styczniu. W pierwszej części, tj. w godzinach od 1000 do ok. 1130, odbędzie się spotkanie grupowe, podczas którego zostaną przedstawione informacje na temat Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze” oraz innych dostępnych form dofinansowania przedsięwzięć z zakresu efektywności energetycznej oraz odnawialnych źródeł energii, w tym również na temat Programu Priorytetowego „Mój prąd”. Spotkanie to odbędzie się w siedzibie tut. Starostwa w Limanowej przy ul. J. Marka 9, bud. B, pok. 204 (2 piętro).

Po zakończeniu spotkania grupowego tj. ok. godziny 1130 rozpoczną się konsultacje indywidualne i będą trwały do godziny 1430. Konsultacje indywidualne będą udzielane w tym samym pomieszczeniu, co spotkanie grupowe.

Osoby zainteresowane uzyskaniem ogólnych informacji zachęcamy do udziału w spotkaniu grupowym.