KPP Limanowa będzie miała nowych funkcjonariuszy

W jednostkach małopolskiego garnizonu służbę rozpocznie 81 nowych policjantów, w tym czterech nowych funkcjonariuszy zasili szeregi Komendy Powiatowej Policji w Limanowej. W najbliższym czasie planowane są kolejne przyjęcia do służby w Policji. Trwa rekrutacja.

20 marca br., w jednostkach małopolskiego garnizonu Policji służbę rozpoczęło 81 nowych funkcjonariuszy. Najwięcej z nich trafi do Krakowa – 21 osób zasili szeregi Komendy Miejskiej Policji. Również Komenda Wojewódzka Policji zyska nowych funkcjonariuszy. Zasilone zostaną także szeregi komend powiatowych i komisariatów w regionie. Najwięcej bo 9 nowych funkcjonariuszy trafi do Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu. Do Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu przydzielonych zostanie 6, natomiast do Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie 5 nowych policjantów. Komenda Powiatowa Policji w Limanowej wzmocniona zostanie przez 4 nowych funkcjonariuszy. Komenda Powiatowa Policji w Chrzanowie, Komenda Powiatowa Policji w Olkuszu oraz Komenda Powiatowa Policji w Oświęcimiu zyskają po 3 młodych adeptów sztuki policyjnej. Komenda Powiatowa Policji w Dąbrowie Tarnowskiej, Komenda Powiatowa Policji w Krakowie, Komenda Powiatowa Policji w Myślenicach i Komenda Powiatowa Policji w Wieliczce zasilone zostaną przez 2 nowych policjantów. W jednostkach Policji w Bochni oraz Zakopanem służbę rozpocznie po 1 nowym funkcjonariuszu.

To pierwsze w tym roku przyjęcie do służby w jednostkach Policji w naszym województwie. Natomiast Małopolska Policja cały czas rekrutuje i zaprasza w swoje szeregi. W najbliższym czasie planowane jest kolejne przyjęcie nowych policjantów do służby. Więcej informacji TUTAJ .