Laureaci Konkursu „Malowane pieśni” w Powiecie Limanowskim

Uczniowie z Powiatu Koszalińskiego uczestniczyli od 7  do 10 czerwca br. w wyciecze na terenie powiatu limanowskiego w ramach nagrody Konkursu Plastycznego pt. „Malowane pieśni”.

Pobyt uczniów Klasy II B ze Szkoły Podstawowej im. L. Teligi w Mielnie oraz Klasy VII ze Szkoły Podstawowej im. K Makuszyńskiego w Świeminie został ufundowany przez Powiat Limanowski i Powiat Koszaliński w ramach umowy współpracy zawartej między powiatami.

W piątek 8 czerwca grupa spotkała się z Janem Puchałą Starostą Limanowskim, Agatą Zięba Członkiem Zarządu Powiatu Limanowskiego i Justyną Tokarczyk dyrektorem Wydziału Promocji, Projektów i Przedsiębiorczości Starostwa Powiatowego w Limanowej.

Spotkanie ze Starostą

Podczas 4-dniowego pobytu Laureaci Konkursu mogli podziwiać uroki Powiatu Limanowskiego i nie tylko. Na trasie ich podróży znalazły się między innymi: Gorczański Park Narodowy, Orkanówka – Muzeum Biograficzne Władysława Orkana, wyjście na Potaczkową, Bazylika Limanowska, Muzeum Regionalne Ziemi Limanowskiej, Powiatowe Centrum Informacji Turystycznej w Limanowej, zwiedzanie atrakcji Miasta Limanowa w formie questu, Sanktuarium na Pasierbcu oraz Zakopane.

Spotkanie w PCIT

 

Galeria na FACEBOOKU

I miejsce

Klasa II B ze Szkoły Podstawowej im. L. Teligi w Mielnie

Mielno

 

I miejsce

Klasa VII ze Szkoły Podstawowej im. K Makuszyńskiego w Świeminie

Swiemino

image_pdfimage_print

Udostępnij