Limanowska Liga Futsalu – sezon 2022/2023

W połowie listopada br., rozpoczął się kolejny sezon rozgrywek Limanowskiej Ligi Futsalu. Rozgrywki objęte są honorowymi patronatami Starosty Limanowskiego oraz Burmistrza Miasta Limanowa.
W dwóch ligach gra łącznie 20 drużyn, czyli około 280 zawodników w wieku od 16 do 60 lat, a w hali sportowej ZS nr 1 w Limanowej , w każda środę spotykają się zawodnicy grający w Extralidze. Po III kolejkach na czele plasuje się Bank Spółdzielczy w Limanowej. Liga Masters, której zawodnicy (powyżej 35 lat) spotykają się zawsze w piątki w hali sportowej SP nr 3 w Limanowej także zagrała już 3 kolejki. Do tej pory jedyną drużyną z kompletem zwycięstw jest Emiter.

W trakcie sezonu Limanowskiej Ligi Futsalu, w styczniu rozegrany zostanie po raz pierwszy w historii rozgrywek Puchar Extraliga Limanowa i Puchar Masters Limanowa.  Rozgrywki pucharowe rozegrane zostaną w formie jednodniowego turnieju.
Wszelkie niezbędne informacje dotyczące rozgrywek można śledzić na oficjalnej stronie  www.futsalima.pl.