Starostwo Powiatowe w Limanowej
ul. Józefa Marka 9
34-600 Limanowa

tel: 18 33 37 800

Limanowski Dom Kultury oraz Muzeum Regionalne dostosowują się do decyzji Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego o zawieszeniu działalności instytucji kultury

Komunikat

W związku z decyzją Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego o zawieszeniu działalności instytucji kultury w okresie od 12 do 25 marca 2020 r. Limanowski Dom Kultury podjął decyzje o odwołaniu nadchodzących wydarzeń kulturalnych, zajęć i warsztatów m.in. cyklu konkursów pn. Spotkania Śpiewających Dzieci w ramach Dziecięcej Triady Artystycznej . Od 12.03.2020 r. zamknięte zostaje również kino „ Klaps”.

Sekretariat Limanowskiego Domu Kultury będzie pracował od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 14:00.  W zależności od rozwoju sytuacji epidemicznej oraz decyzji władz państwowych okres zawieszenia może ulegać wydłużeniu.

Również Muzeum Regionalne Ziemi Limanowskiej informuje o odwołaniu organizowanych wydarzeń kulturalnych z udziałem publiczności w tym: koncertów, wernisaży, spektakli oraz wydarzeń specjalnych odbywających się w zamkniętych pomieszczeniach.  Muzeum przez 14 dni będzie zamknięte dla zwiedzających.

W celu uzyskania bieżących informacji powyższe limanowskie jednostki kultury zalecają śledzenie oficjalnych portali informacyjnych.

źródło: Limanowski Dom Kultury, Muzeum Regionalne Ziemi Limanowskiej