Limanowski urząd wyróżniony przez Ministra

Wyróżnienie dla Powiatowego Urzędu Pracy w Limanowej - Dyrktor PUP Limanowa- marek Młynarczyk podczas odbioru wyróżnienia Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

29.01.2020 r.  w siedzibie Ministerstwa Rodziny Pracy i Polityki Społecznej w Warszawie odbyła się konferencja pt. „Urząd pracy w nowoczesnej gospodarce”, podczas której zostały wyróżnione i nagrodzone urzędy pracy z całej Polski, które osiągnęły najlepsze wyniki przy realizacji ustawowych zadań w 2019 roku.

Wśród wyróżnionych urzędów znalazł się Powiatowy Urząd Pracy w Limanowej, który jako jedyny z Małopolski, został wyróżniony za efektywne wykorzystanie środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego w roku 2019.

Okolicznościową statuetkę i dyplom przyznany przez Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Marlenę Maląg odebrał z rąk sekretarza stanu Stanisława Szweda i podsekretarza stanu Aliny Nowak dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Limanowej Marek Młynarczyk.

Jest to wyraz uznania i podziękowania za pracę w 2019 roku dla całej załogi limanowskiego urzędu pracy, ze szczególnym uwzględnieniem pracowników Zespołu Szkoleń i Programów, w tym kierownika Pana Władysława Bulandy i specjalisty ds. programów Pani Tatiany Dziedziny – podkreśla dyrektor Marek Młynarczyk.
 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             Wyróżnienie dla Powiatowego Urzędu Pracy w Limanowej - Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej  (styczeń 2019) za wykorzystanie środków krajowego fuduszu szkoleniowego w roku 2019
image_pdfimage_print

Udostępnij