Powiat Limanowski

Oficjalny portal

Lokalna Organizacja Turystyczna Powiatu Limanowskiego ma swoje logo i stronę internetową

Wiemy już jakie logo będzie miała Lokalna Organizacja Turystyczna Powiatu Limanowskiego. Dodatkowo możemy się pochwalić, że od listopada tego roku ruszyła strona internetowa Organizacji dostępna pod adresem www.lotlimanowski.pl.  

Zarząd Lokalnej Organizacji Turystycznej ogłosił w październiku konkurs na logo Lokalnej Organizacji Turystycznej Powiatu Limanowskiego. Konkurs skierowany był do projektantów, artystów plastycznych, uczniów, studentów, absolwentów szkół i uczelni wyższych – osób fizycznych, prawnych.

Komisja konkursowa w regulaminie określiła że logo powinno kojarzyć się z powiatem, jego historią, tradycją, kulturą, przyrodą lub innymi walorami charakterystycznymi dla powiatu i jego społeczności, być oryginalne, czytelne i funkcjonalne, cechować się wysokim poziomem artystycznym, spełniać jednocześnie rolę marketingową i informacyjną.

W odpowiedzi na konkurs wpłynęło kilkadziesiąt prac od 6 autorów. W dniu 13 listopada 2019r. w Starostwie Powiatowym na posiedzeniu, komisja konkursowa wybrała zwycięską pracę. Laureatem został Kamil Leśniak z Pisarzowej.

Wybrane logo prezentuje się następująco:

Przedstawia ono krajobraz Beskidu Wyspowego podczas zachodu słońca, a dokładniej trasę na szczyt Mogielicy i znajdującą się tam wieżę widokową. Za zwycięską pracę autor otrzymał w dniu 22 listopada z rąk Starosty Limanowskiego Mieczysława Urygi i Wicestarosty Agaty Zięba, nagrodę finansową w wysokości 1000 zł. W przekazaniu nagrody uczestniczyli Skarbnik LOTu Elżbieta Młynarczyk i Członek Komisji Rewizyjnej LOTu Paweł Tokarczyk.

 

2020-10-23 13:51:11, „Starostwo Powiatowe w Limanowej", „powiat.limanowa.pl”

ul. Józefa Marka 9
34-600 Limanowa