MBP w Limanowej zaprasza na spotkanie z Marcinem Okoniewskim

Zdjęcie przedstawia plakat informujący o spotkaniu z Marcinem Okoniewskim, dziennikarzem i youtuberem, niezależnym twórcą wideo i promotorem czytelnictwa, które odbędzie się 13 września 2021 r.
Miejska Biblioteka Publiczna w Limanowej zaprasza na spotkanie z Marcinem Okoniewskim, dziennikarzem i youtuberem, niezależnym twórcą wideo i promotorem czytelnictwa, autorem „prawdopodobnie najlepszych filmów o książkach”.
W 2018 Marcin Okoniewski zdobył Nagrodę Młodych Dziennikarzy im. Bartka Zdunka w kategorii inicjatywa roku za swój kanał na portalu Youtube o tematyce książkowo-filmowej okonwsieci. W listopadzie 2018 jego kanał subskrybowało prawie 11 tys. osób. W roku 2020 Okoniewski wymieniony został w zestawieniu TOP influencerów – najlepszych blogerów książkowych wg portalu granice.pl wszystko o literaturze. Na swoim kanale systematycznie recenzuje książki, osobiście pasjonuje go fantastyka. Ma świetny kontakt z młodzieżą, trafia do nich dzięki nowoczesnym formom przekazu, wykorzystując w swoich filmikach umiejętności dziennikarskie i pasję filmowca. Jego filmy są na najwyższym poziomie pod względem technicznym i merytorycznym, Recenzuje nowości wydawnicze, ale także klasykę literatury. Motywuje młodych do rozwoju osobistego i realizowania własnych pasji. Na swoim przykładzie pokazuje, że uparte dążenie do celów owocuje satysfakcją i spełnieniem zawodowym.
Marcin Okoniewski to profesjonalista w swojej dziedzinie, tworzy z charyzmą, czyta z pasją, opowiada z dziennikarskim zacięciem…zapraszamy wszystkich, lecz przede wszystkim młodych na inspirujące przedpołudnie.
Zdjęcie przedstawia plakat informujący o spotkaniu z Marcinem Okoniewskim, dziennikarzem i youtuberem, niezależnym twórcą wideo i promotorem czytelnictwa, które odbędzie się 13 września 2021 r.
Spotkanie realizowane w ramach Zadania „Literacka podróż za jedną książkę czyli Majka z Siwego Brzegu powraca”.
„Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury”
image_pdfimage_print

Udostępnij

Skip to content