Miejska Biblioteka Publiczna w Limanowej zaprasza na wernisaż wystawy Marii Bogusławy Wójcik pn. „Z Czarnego Lądu”

„Czarna Afryka jest barwna, egzotyczna i pełna tajemnic” – tak zachęca do przybycia na swój wernisaż fotografii pt. ,,Z czarnego Lądu’’ Maria Bogusława Wójcik. Wernisaż odbędzie się 24 listopada br. o godzinie 17:00 w Miejskiej Galerii Sztuki w Limanowej.

Maria Bogusława Wójcik to pasjonatka podróży, przygód, przeżyć jakie niesie poznawanie otaczającego świata.  Wystawa jej fotografii będzie barwną prezentacją nietypowej kultury i rdzennej ludności Kenii i Ghany. Wernisaż będzie okazją do przybliżenia dalekiego i odmiennego kontynentu. Zapraszamy do odkrycia nowych rejonów świata dzięki sztuce.
Maria Bogusława Wójcik jest absolwentką Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych im. A. Kerna w Zakopanem oraz Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Studiowała Edukację Artystyczną w Wyższej Szkole Zawodowej w Nowym Sączu.

Przynależy do Krynickiego Towarzystwa Fotograficznego i Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych w Nowym Sączu. Zajmuje się fotografią, rysunkiem oraz rzeźbą. Swoje prace prezentuje na wystawach indywidualnych i zbiorowych. Artystka jest laureatką wielu konkurów fotograficznych.

Zapraszamy!

 

źr.: MBP Limanowa

image_pdfimage_print

Udostępnij

Skip to content