Mikołaj rozdawał prezenty na limanowskim rynku

Starosta Limanowski rozdawał prezenty na limanowskim rynku

W powiecie limanowskim Święty Mikołaj zagościł na dobre! W sobotę 8 grudnia przechadzał się po limanowskim rynku i wspólnie ze Starostą Limanowskim Mieczysławem Urygą, a także Turbo Mikołajami z Tuning Fest MotoShow Limanowa oraz gwiazdą disco – polo Kordianem rozdawali prezenty dla najmłodszych.

Poza słodyczami i zabawkami na dzieci i dorosłych czekały dodatkowe niespodzianki. Członkowie Tuning Fest MotoShow Limanowa na sobotnie wydarzenie przyjechali stuningowanymi samochodami oraz motocyklami, które zaparkowały na rynku obok Powiatowego Centrum Informacji Turystycznej. Dodatkowo wszyscy wspólnie z Kordianem wzięli udział w kolędowaniu.

Starosta z Kordianem i świętym Mikołajem     Mikołaj i mikołajki zdjęcie z dziećmi

– W powiecie limanowskim jest dużo grzecznych dzieci, dlatego Mikołaj tak chętnie Was odwiedza – zwrócił się do najmłodszych mieszkańców Starosta Limanowski Mieczysław Uryga. – Mam nadzieję, że ten drobny gest ze strony Starostwa Powiatowego w Limanowej we współpracy z Turbo Mikołajami sprawi Wam wiele radości i będzie miłą niespodzianką. Jestem przekonany, że za rok Mikołaj zawita do nas znowu!Starosta składa życzenia dla mieszkańców powiatu

 

FOTOGALERIA

image_pdfimage_print

Udostępnij