Mikołaj w Szpitalu Powiatowym w Limanowej FOTORELACJA

Trochę wcześniej bo już 4 grudnia Święty Mikołaj przechadzał się po korytarzach oddziału dziecięcego Szpitala Powiatowego w Limanowej wręczając najmłodszym zabawki i słodycze. Pomocnikami Mikołaja byli Starosta Limanowski Mieczysław Uryga, Dyrektor Wydziału Promocji Projektów i Przedsiębiorczości Justyna Tokarczyk, Dyrektor Szpitala Powiatowego w Limanowej Marcin Radzięta,a a także TurboMikołaje z TuningFest Motoshow Limanowa wraz z gwiazdą disco – polo KORDIANEM.

Wręczanie prezentów dzieciom, które przebywają w limanowskim szpitalu stało się już tradycją. I bardzo dobrze! Bo nie ma nic piękniejszego niż uśmiechy na twarzach i iskierki w oczach dzieciaczków, które aktualnie przebywają na leczeniu. Cieszę się, że kolejny raz razem z Turbo Mikołajami oraz z KORDIANEM sprawiliśmy radość najmłodszym – mówił Starosta Limanowski Mieczysław Uryga.

Dzieci otrzymały słodycze, upominki, a także imienny autograf od gwizdy disco polo KORDIANA. Ten dzień zapewne będzie dla małych pacjentów niezapomnianym wspomnieniem i mamy nadzieję, że chociaż trochę umilił im trudny pobyt w szpitalu.

Fotorelacja z mikołajek w szpitalu

Fotorelacja z mikołajek w szpitalu

Fotorelacja z mikołajek w szpitalu

Fotorelacja z mikołajek w szpitalu

Więcej zdjęć na FACEBOOKU zapraszamy!

image_pdfimage_print

Udostępnij