Mikołajki na Pływalni Limanowskiej

Mikołajki na Pływalni Limanowskiej - plakat informacyjny - zaproszenie

Już 6 grudnia na Limanowskiej Pływalni będzie miało miejsce spotkanie ze Świętym Mikołajem. Na wydarzenie zapraszają Starosta Limanowski – Mieczysław Uryga,  Burmistrz Miasta Limanowa – Władysław Bieda  wraz z współorganizatorami. Tego dnia na dzieci będą czekały liczne niespodzianki, a wśród nich zawody pływackie i impreza Mikołajkowa.

Od godziny 15:30 odbędą się otwarte Mikołajkowe zawody pływackie ze Szkołą Pływania MM Delfin i KS Limanowa Swim. W zawodach mają prawo startu wszystkie dzieci młodsze i uczniowie szkół podstawowych (do 8 klasy) w poszczególnych kategoriach wiekowych wskazanych w regulaminie. Regulamin i zgłoszenie do udziału w zawodach dostępne poniżej, na stronie www.plywalnia.limanowska.pl oraz w kasie Pływalni. Zapisy w kasie Pływalni do dnia 5 grudnia do godziny 18.00.

Następnie od 17:00 do 18:00 odbędą się wspólne zabawy i animacje wodne ze Szkołą Pływania Aligator w rytmie muzyki Dj Firewall Music. Wszyscy uczestnicy wezmą udział w mikołajkowej dyskotece w wodzie w blasku kolorowych świateł! Z dziećmi spotka się oczywiście św. Mikołaj, który obdaruje prezentami najmłodszych uczestników.

Nie zabraknie atrakcji wodnych przygotowanych przez Szkołę Pływania Aligator m.in. – możliwość pływania na deskach SUP. Na najmłodszych będą czekały skręcane balony oraz możliwość robienia wodnych tatuaży.

Dla dzieci do 8 klasy Szkoły Podstawowej za okazaniem legitymacji szkolnej w godzinach od 15.00 do 20.00 bilet jednorazowego wstępu za jedyne za 7,5 zł. Młodzież i dorośli wejścia zgodnie z obowiązującym cennikiem.

Organizatorami imprezy są: Powiat Limanowski,  Miasto Limanowa, Pływalnia Limanowska, szkoła pływania MM Delfin, KS Limanowa Swim, szkoła pływania Aligator, PCPR Limanowa.

Współorganizatorzy: firma InterSieć, firma Tymbark, Grota Solna Habitus, Dj Firewall Music.

1. REGULAMIN

2. ZGŁOSZENIE

 

image_pdfimage_print

Udostępnij

Skip to content