Mikołajki na Pływalni Limanowskiej

Starosta Limanowski Mieczysław Uryga wraz z współorganizatorami, zapraszają w czwartek 6 grudnia wszystkie dzieci wraz z rodzicami i opiekunami do udziału w zawodach i imprezie Mikołajkowej oraz na spotkanie ze Świętym Mikołajem na Pływalni Limanowskiej. Na wszystkich, którzy przyjdą tego dnia na pływalnię w godzinach popołudniowych czeka wiele atrakcji.

Od godziny 15:30 odbędą się otwarte Mikołajkowe zawody pływackie ze szkołą pływania MM Delfin. W zawodach mają prawo startu wszystkie dzieci młodsze i uczniowie szkół podstawowych (do 6 klasy) w poszczególnych kategoriach wiekowych wskazanych w regulaminie. Regulamin i zgłoszenie do udziału w zawodach dostępne na stronie www.plywalnia.limanowska.pl i w kasie Pływalni do dnia 5 grudnia do godziny 18.00.

Następnie od 17:00 do 18:30 odbędą się wspólne zabawy i animacje wodne ze szkołą pływania Aligator w rytmie muzyki Dj Firewall Music. Wszyscy uczestnicy wezmą udział w niesamowitym Mikołajkowym Show z dyskoteką w wodzie w blasku kolorowych świateł, balonów i odblaskowych gadżetów! Z dziećmi spotka się św. Mikołaj, który wraz z pomocnikami przekaże mikołajkowe prezenty.

Dodatkowo będzie stoisko z degustacją soków i napojów oraz skręcane balony i tatuaże wodne.

W tym dniu dzieci do 6 klasy szkoły podstawowej za okazaniem legitymacji szkolnej w godzinach od 15.00 do 20.00 mogą zakupić bilet jednorazowego wstępu za jedyne za 7,5 zł.
Młodzież i dorośli wejścia zgodnie z obowiązującym cennikiem.

Organizatorami imprezy są: Powiat Limanowski, Pływalnia Limanowska. szkoła pływania Aligator, szkoła pływania MM Delfin, PCPR Limanowa. Współorganizatorzy: firma InterSieć, firma Tymbark, Grota Solna Habitus, Sady Wincenta, Dj Firewall Music, Caffe Aqua, Firma Gracja, Ragnarok Fight Club Limanowa.

  1. REGULAMIN Otwartych zawodów Mikołajkowych 2018r.
    2. ZGŁOSZENIE do zawodów oświadczenie

image_pdfimage_print

Udostępnij