Mistrzostwa Powiatu Limanowskiego w Unihokeja Chłopców i Dziewcząt – w ramach Igrzysk Dzieci

Zawody odbyły się w dniu 29.11.2018r. w SP nr 2 w Starej Wsi.
Organizatorami zawodów byli: ZPO – Międzyszkolny Ośrodek Sportowy Powiatu
Limanowskiego, Powiatowy Szkolny Związek Sportowy Limanowa oraz SP nr 2 w Starej Wsi.
Do zawodów zgłosiło się 7 zespołów dziewcząt oraz 6 zespołów chłopców.
Dziewczęta: SP Pisarzowa, , SP Jurków, SP nr 2 Mszana Dolna, SP Kasina Wielka, SP nr 2 Kasina Wielka, SP nr 2 Męcina, SP Niedźwiedź.
Chłopcy: SP nr 2 Stara Wieś, SP nr 2 Męcina, SP nr 2 Mszana Dolna, SP nr 2 Lubomierz, ZSiP Łostówka, SP Niedźwiedź.
W klasyfikacji końcowej I miejsce spośród zespołów dziewcząt zdobyła SP Kasina Wielka, natomiast spośród chłopców – SP nr 2 Lubomierz.Te zespoły uzyskały jednocześnie awans do półfinału zawodów wojewódzkich.
Opiekunem zespołu dziewcząt jest Pan mgr Piotr Patalita , a chłopców jest Pan mgr Mateusz Sławecki. Półfinał zawodów wojewódzkich odbędzie się 05.12.2018r. w Nowym Sączu.
Oprac.na podst.: MOS Limanowa,
Fot.: j.w.