Młodzi piłkarze rywalizowali w Powiatowych Igrzyskach Dzieci w Halowej Piłce Nożnej Chłopców

Powiatowe zawoty piłkarskie Mszana Dolna

22 października w Mszanie Dolnej odbyły się Powiatowe Igrzyska Dzieci w Halowej Piłce Nożnej Chłopców (rocznik 2007 i młodsi).

W sportowej rywalizacji wzięło udział 12 dziecięcych i młodzieżowych zespołów piłkarskich, w tym z Limanowej, Mszany Dolnej, Tymbarku, Słopnic, Mordarki, Szczyrzyca, Skrzydlnej, Przyszowej, Ujanowic, Koniny, Szczawy, Kasinki Małej. Każdy z zespołów wykazał się walecznością podczas gry, przy zachowaniu postawy fair play, a zawodnicy zaprezentowali naprawdę imponujące umiejętności.

W wielkim finale, systemem „każdy z każdym”, zagrały cztery zespoły uzyskując odpowiednio miejsca:

I miejsce – SP Tymbark

II miejsce – SP Słopnice

III miejsce – SP Szczyrzyc

IV miejsce – SP Skrzydlna

Ponadto tytuł mistrzowski oraz awans do etapu rejonowego zawodów wywalczyli uczniowie Szkoły Podstawowej w Tymbarku w składzie: Krystian Frączek, Karol Kaim, Kamil Madoń, Jakub Matras, Patryk Mrózek, Mikołaj Niezabitowski, Jakub Petranowicz, Marcin Sobczak i Jan Urbański wywalczyliOpiekunem zespołu jest Pani Jolanta Sawicka.

Zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom zawodów gratulujemy osiągnięć! Życzymy młodym piłkarzom dalszych sportowych sukcesów.

Powiatowe zawoty piłkarskie Mszana Dolna

źródło: tymbark.pl