Mobilne centrum szkoleniowe i laboratorium zaparkowało przed ZSTiO w Limanowej

W środę 20.02.2019 r. na parkingu przed Zespołem Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Limanowej zaparkował samochód prezentacyjny firmy WAGO o wdzięcznym imieniu „Klementyna” – jest to mobilne centrum szkoleniowe i laboratorium firmy WAGO.

Największą zaletą Klementyny jest to, że umożliwia przeprowadzenie przez doradców technicznych prezentacji i szkoleń z asortymentu WAGO bezpośrednio w szkołach. W pracowni elektrycznej Warsztatów Szkolnych uczniowie mają do dyspozycji katalogi i informatory oraz zestawy edukacyjne ZCs1 i ZCs2 do ćwiczeń – prezent firmy WAGO.
Firma WAGO jest producentem i dostawcą nowatorskich komponentów dla przemysłu, techniki procesowej i automatyki budynkowej z ponad 50-letnim doświadczeniem. Wchodzi w skład dużej, międzynarodowej Grupy WAGO z siedzibą w Minden (Niemcy). Na polskim rynku WAGO jest obecne od 25 lat.

Klementyna to przede wszystkim wystawa wyrobów WAGO i prezentacja ich możliwości technicznych. Na ścianach samochodu wyeksponowane są wszystkie grupy asortymentowe, od złączek listwowych po komponenty do automatyki. Ich praktyczne wykorzystanie zaprezentowano w przeszklonej rozdzielnicy, do której podłączono instalacje obsługujące wnętrze pojazdu, jak choćby zautomatyzowaną instalację oświetleniową – sterowaną ze smartfona.

 

image_pdfimage_print

Udostępnij