Mobilny Punkt Informacyjny dla mieszkańców powiatu limanowskiego

Powiatowy Punkt Wspierania Przedsiębiorczości i Obsługi Inwestora zaprasza do Mobilnego Punktu Informacyjnego dla mieszkańców powiatu limanowskiego.

Bezpłatne konsultacje będą prowadzone przez Specjalistów z Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Nowym Sączu. Podczas indywidualnych konsultacji będzie można pozyskać informacje na temat bieżących możliwości wsparcia z Funduszy Europejskich, w tym środków na: założenie firmy, rozwój działalności gospodarczej, szkolenia i doradztwo, aktywizację zawodową JST mogą również uzyskać informacje nt. Partnerstwa Publiczno- Prywatnego (PPP).

Dla kogo

Z konsultacji mogą skorzystać wszyscy zainteresowani tematyką unijną, w szczególności osoby fizyczne, przedsiębiorcy, przedstawiciele organizacji pozarządowych i jednostek samorządu terytorialnego.

Najbliższe spotkanie odbędzie się:

23.02.2023 r. (czwartek), godz. 9:00 – 14:00
miejsce konsultacji: Starostwo Powiatowe w Limanowej (sala 204),