Muzeum Ziemi Limanowskiej z ofertą warsztatów wakacyjnych

Ze względu na stan epidemii Muzeum Regionalne Ziemi Limanowskiej w te wakacje organizuje warsztaty w plenerze. Tematem przewodnim lipcowych spotkań będzie KRESKA – jako narzędzie do wyrażania myśli, uczuć i emocji. Celem warsztatów jest zapoznanie uczestników z alternatywnymi formami utrwalania komunikacji, w wyjątkowo niestandardowy sposób rozwijający kreatywne myślenie.

Liczba miejsc: max. 6 osób; obowiązkowe zapisy na każde spotkanie plenerowe;

Wiek uczestników: 8-12 lat; wymagana umiejętność czytania i pisania;

Terminy i tematy poszczególnych spotkań:

10.07. (piątek), godz.11.00-12.30 – Mowa kreski według Maksymiliana Brożka – elementarz młodego artysty; prowadząca zajęcia: Anna Kulpa

17.07. (piątek), godz.11.00-12.30 – Alfabet Władysława Strzemińskiego – zabawy typograficzne; prowadząca zajęcia: Anna Kulpa

24.07. (piątek), godz.11.00-12.30  – Kodowanie alfabetem starożytnych Greków; prowadzący zajęcia: Arkadiusz Urbaniec

31.07. (piątek), godz.11.00-12.30  – Złudzenia optyczne niesfornej kreski; prowadząca zajęcia: Anna Kulpa

Zajęcia będą się odbywać przy sprzyjającej pogodzie na terenie Parku Miejskiego.

Uwaga: Uprzejmie informujemy i przypominamy, że ze względu na ograniczoną liczbę miejsc konieczne są zapisy na każde spotkanie plenerowe! Zapisy będą przyjmowane od 1 lipca do 9 lipca pod nr tel. 18 3372 042 lub osobiście w biurze Muzeum Regionalnego Ziemi Limanowskiej, ul. J. Marka 13 w Limanowej. Zapraszamy!

W celu zapewnienia wszystkim bezpieczeństwa, warsztaty będą odbywać się w obowiązującym rygorze sanitarnym, dlatego uczestnicy proszeni są o posiadanie maseczek oraz rękawiczek jednorazowych, a w trakcie zajęć stosowanie się do poleceń prowadzących.

źr.: Muzeum regionalne Ziemi limanowskiej

 

 

 

image_pdfimage_print

Udostępnij

Skip to content