Na limanowskim rynku odbyły się „Regionalne Smaki Powiatu Limanowskiego”

Koło Gospodyń „Paradne Gosposie” z Kasinki Małej poprowadziło „Regionalne Smaki Powiatu Limanowskiego”. 24 września wydarzenie organizowane przez Starostwo Powiatowe w Limanowej zgromadziło miłośników lokalnych produktów i kuchni regionalnej.

Na stoisku promocyjnym zagórzańskich gospodyń w godzinach od 9: 00 do 13: 00 można było skosztować oraz zakupić wiele pysznych, tradycyjnych przysmaków takich jak m.in. chleby, piernik i ciasto drożdżowe, przekąski oraz przetwory – wszystkie produkty cieszyły się dużym  zainteresowaniem mieszkańców Limanowej i okolic oraz gości.

 

Stoisko „Paradnych Gosposi ” z Kasinki Małej odwiedziły także: Urszula Nowogórska- posłanka na sejm RP, Agata Zięba – Wicestarosta Powiatu Limanowskiego, a także Ewa Filipiak – radna powiatu limanowskiego.

Już za tydzień serdecznie zapraszamy na ostatnie spotkanie z regionalnymi smakami wieńczące tegoroczną edycję akcji promującej kulinarne i kulturalne dziedzictwo powiatu oraz działalność Kół Gospodyń Wiejskich w naszym regionie.

 

 

image_pdfimage_print

Udostępnij

Skip to content