Powiat Limanowski

Oficjalny portal

Na Pływalni Limanowskiej rozegrano V Turniej Squasha Grand Prix Limanowej

25 stycznia na korcie krytej pływali w Limanowej po raz piaty odbył się turniej Squasha Grand Prix Limanowej.

Do sportowej rywalizacji przystąpiło 11. zawodników. Po kilku godzinach gry, zwycięzcą tej edycji został Wojciech Florek, który po ciężkim czterosetowym pojedynku z wynikiem trzy do jednego pokonał Pawła Śmiecha. Trzecie miejsce zajął, podobnie jak na poprzednim turnieju, Łukasz Liszka, zwyciężając pojedynek o miejsce medalowe z Wojciechem Skrzatkiem, który będąc pierwszy raz na turnieju zaprezentował bardzo wysokie umiejętności.

W klasyfikacji generalnej w dalszym ciągu prowadzi Paweł Śmiech, ale jeśli Wojciech Florek na następnym turnieju powtórzy swój świetny wynik, wtedy obydwaj będą na pozycji lidera.Trzecie miejsce zajmuje Paweł Pietroń, do którego, z turnieju na turniej, zbliża się punktowo Dawid Śliwa.

Turniej rozgrywany jest raz miesiącu, a suma zdobytych punktów decyduje o pozycji poszczególnych zawodników w klasyfikacji generalnej. Na VI turniej zapraszamy już 29 lutego 2020 r. od godziny 9-tej. Zapisy na turniej trwają do 27 lutego  do godz. 18.00 w kasie pływali.
Obowiązuje limit 16 osób.

Przystąpić do rywalizacji można w każdym turnieju, nie ma obowiązku uczestniczenia we wszystkich spotkaniach.