Nagrody i wyróżnienia dla uczniów za wysokie wyniki w nauce i w sporcie

Starosta Mieczysław Uryga wręcza puchary za wysokie wyniki w nauce

14 czerwca 2022 r. w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Limanowej odbyło się spotkanie Starosty Limanowskiego z uczniami, którzy w roku szkolnym 2021/2022 wykazali się wysokimi wynikami w nauce oraz w sporcie.

Na wstępie spotkania Mieczysław Uryga Starosta Limanowski pogratulował uczniom i przekazał listy gratulacyjne dla ich rodziców. Nagrodzonych i wyróżnionych zostało w sumie 29 uczniów, którzy osiągnęli wysokie wyniki w olimpiadach centralnych i konkursach ogólnopolskich. Starosta podziękował również nauczycielom oraz dyrektorom szkół ponadpodstawowych, którzy przyczynili się do osiągniętych sukcesów uczniów, tj.: I Liceum Ogólnokształcącego w Limanowej, Zespołu Szkół Nr 1 w Limanowej, Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Limanowej, Zespołu Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej oraz Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Limanowej.

Podczas spotkania wręczone zostały także nagrody dla szkół, które wzięły udział w  powiatowym współzawodnictwie sportowym dzieci i młodzieży szkolnej. Podsumowanie rywalizacji sportowej szkół wygląda następująco:

Igrzyska Dzieci (klasa I-VI szkoły podstawowej):

I miejsce – SP w Porębie Wielkiej

II miejsce – ZPO w Mszanie Dolnej

III miejsce – SP nr 1 w Mszanie Dolnej

Igrzyska Młodzieży Szkolnej (klasa VII-VIII szkoły podstawowej)

I miejsce – SP nr 1 w Mszanie Dolnej

II miejsce – SP nr 3 w Limanowej

III miejsce – ZSiP w Olszówce

Licealiada Młodzieży (szkoły ponadpodstawowe)

I miejsce – ZS nr 1 w Limanowej

II miejsce – I LO w Limanowej

III miejsce – ZSOiZ w Limanowej

 

 

 

image_pdfimage_print

Udostępnij

Skip to content