Nagrody w konkursie „Zbudowane z klocków – atrakcje powiatu limanowskiego w dziecięcej wyobraźni” wręczone!

W sobotę 26.06 podczas powiatowego „Dnia z produktem regionalnym” dokonano rozstrzygnięcia konkursu artystycznego dla dzieci i młodzieży pn. „Zbudowane z klocków – powiat limanowski w dziecięcej wyobraźni” organizowanego przez Powiat Limanowski. W spotkaniu z nagrodzonymi, a także ich rodzicami wzięli udział Starosta Limanowski – Mieczysław Uryga oraz Kierownik Biura Promocji, Kultury i Turystyki – Mateusz Pietrzak.

Oficjalne rozstrzygniecie konkursu wraz z rozdaniem nagród miało miejsce w Powiatowym Centrum Informacji Turystycznej w Limanowej. Nagrody wręczył Starosta Limanowski – Mieczysław Uryga, który pogratulował laureatom wspaniałej wyobraźni oraz zdolności artystycznych i konstruktorskich oraz podziękował za wzięcie udziału w zabawie promującej wśród najmłodszych nasz region i jego trakcje. Starosta Limanowski wręczył również uczestnikom pamiątkowe dyplomy oraz nagrody, którymi były, oczywiście – zestawy klocków.

W konkursie przyznano ex aequo dwa pierwsze miejscem dla:

  •  Maksymiliana Lisa za pracę przedstawiająca krzyż na Miejskiej Górze w Limanowej
  • Oliwiera Zelka za pracę przedstawiająca odnowiony park miejski w limanowej i przestrzeń rekreacyjną

Autorom obu wspaniałych, barwnych i niezwykle pomysłowo wykonanych prac bardzo serdecznie gratulujemy i dziękujemy za udział w zabawie!

Przypomnijmy ,że konkurs „Zbudowane z klocków – atrakcje powiatu limanowskiego w dziecięcej wyobraźni” był adresowany do dzieci i młodzieży w wieku od 5 do 15 lat z terenu powiatu limanowskiego i miał na celu  promocję walorów naszego regionu, widzianych przez pryzmat dziecięcej wyobraźni oraz  kreatywności.  Prace konkursowe miały być wykonane z klocków dowolnej wielkości, rozmiaru i kształtu.

image_pdfimage_print

Udostępnij

Skip to content