Najlepsi uczniowie otrzymali stypendia Starosty

W dniach 27 września 2018 r. w Zespole Szkół nr 1 im. Józefa Piłsudskiego w Limanowej odbyła się Międzynarodowa Konferencja Naukowa pt. Wartości w życiu publicznym – Values in public life podczas której 21 uczniów otrzymało stypendia Starosty Limanowskiego Jana Puchały za najlepsze wyniki w nauce w roku szkolnym 2017/18.

Wasze wysokie wyniki w nauce świadczą nie tylko o ciężkiej i wytrwałej pracy, ale również o dużej dojrzałości i odpowiedzialności. Mam nadzieję, że otrzymane stypendium zmotywuje Was do dalszego rozwoju oraz doskonalenia wiedzy i  umiejętności. Stanie się także dla Was impulsem do jeszcze większej pracy oraz umocni Was w dążeniu do realizacji własnych marzeń i aspiracji. Niech nauka będzie dla Was nie tylko formą spełniania ambicji, ale przede wszystkim życiową przygodą, dającą wiele zadowolenia i wyznaczającą cel. Mam nadzieję, że w przyszłości usłyszymy jeszcze o Was za sprawą wspaniałych osiągnięć naukowych – mówił Starosta Limanowski Jan Puchała, a następnie wraz z Dyrektor Szkoły Joanną Rudek przekazali uczniom stypendia.

Starsota wręczył Stypendia dla najlepszych uczniów