Najlepsi uczniowie otrzymali stypendia Starosty

Wspólne zdjęcie wszystkich nargodzonych stypendiami w Zespole Szkół numer jeden imienie Józefa Piłsudskiego w Limanowej

13 października najlepsi uczniowie szkół prowadzonych przez Powiat Limanowski otrzymali Stypendia Starosty Limanowskiego.

Na rok szkolny 2021/2022 przyznano 70 stypendiów Starosty Limanowskiego za osiągnięcia w nauce (decydowała średnia ocen) dla uczniów szkół ponadpodstawowych. Podczas wizyty Starosta Limanowski Mieczysław Uryga wraz z Dyrektorem Edukacji i Sportu Arturem Krzakiem oraz Dyrektorami Szkół przekazali wyróżnionym uczniom stypendia i gratulacje.
– Z wielką  przyjemnością uczestniczę w dzisiejszym spotkaniu, aby wręczyć stypendia dla najlepszych uczniów. Gratuluję uzdolnionej młodzieży zdobytych osiągnięć oraz życzę, abyście w tym roku szkolnym nadal nie stracili zapału do nauki i rozwijania swoich talentów. Pamiętajcie, że jest wiele osób, które będzie Was wspierać i motywować na drodze edukacji, abyście mogli jak najpełniej wykorzystać wasze możliwości i spełniać swoje  marzenia.  Życzę Uczniom, nauczycielom oraz całej społeczności szkolnej bardzo udanego, pełnego sukcesów roku szkolnego 2021/2022. Przy tej okazji pragnę prosić, byśmy cały czas pamiętali o naszym o naszym wspólnym bezpieczeństwie stosując się do zasad sanitarnych, które mają na celu uchronić nas przed skutkami epidemii COVID -19. To ogromnie ważne,  by ten rok szkolny odbył się już bez przeszkód związanych z koronawirusem i w całości systemie nauki  stacjonarnej – bez zakłóceń normalnego rytmu edukacji i życia szkolnego.Wierzę, że będzie to możliwe, jeżeli wszyscy zadbamy o przestrzeganie podstawowych zasad bezpieczeństwa dla naszego wspólnego dobra. – mówił Starosta Limanowski Mieczysław Uryga.

 

image_pdfimage_print

Udostępnij

Skip to content