Najlepsi uczniowie z powiatu limanowskiego nagrodzeni

Nagrodzeni lureaci olimpiad i turniejów z Zespołu Szkół Nr 1 w Limanowej

Wczoraj w Starostwie Powiatowym w Limanowej, Wicestarosta Limanowski Mieczysław Uryga w imieniu Zarządu wręczył dyplomy i puchary dla najlepszych uczniów ze szkół z terenu powiatu limanowskiego. Młodzież została nagrodzona w dwóch kategoriach za rok szkolny 2017/18: laureaci i finaliści olimpiad i turniejów szczebla centralnego oraz w kategorii osiągnięć w sporcie. Wyróżniono również najlepsze szkoły rywalizujące w Powiatowym Systemie Współzawodnictwa Sportowego organizowanego przez Międzyszkolny Ośrodek Sportowy Powiatu Limanowskiego.

Droga Młodzieży! Cieszę się, że w naszym powiecie jest tak dużo zdolnych, młodych ludzi, którzy zdobywają wysokie wyniki w nauce i sporcie. Jesteście przykładem dla innych uczniów, że ciężka praca i zaangażowanie zostają nagrodzone. Gratuluję Wam zdobytych osiągnięć, życząc przy tym kolejnych sukcesów i powodzenia – mówił Wicestarosta Limanowski.

zdjecie wicestarosty

O godz. 10.00 w sali konferencyjnej odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów dla laureatów i finalistów olimpiad i turniejów szczebla centralnego, ich rodziców, nauczycieli i opiekunów. W tej kategorii zostali nagrodzeni uczniowie z następujących szkół:
I Liceum Ogólnokształcącego w Limanowej
Zespołu Szkół Nr 1 w Limanowej
Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Limanowej
Zespołu Szkół w Tymbarku
Zespołu Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej
Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Limanowej

O godz. 12.00 odbyło się wręczenie dyplomów i pucharów dla uczniów, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w sporcie w roku szkolnym 2017/18 ze szkół:
I Liceum Ogólnokształcącego w Limanowej
Zespołu Szkół Nr 1 w Limanowej
Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Limanowej
Zespołu Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej

Zostały również wyróżnione najlepsze szkoły rywalizujące w Powiatowym Systemie Współzawodnictwa Sportowego organizowanego przez Międzyszkolny Ośrodek Sportowy Powiatu Limanowskiego : PUNKTACJA SZKÓŁ za rok 2017-18.xls

Galeria na FACEBOOKU

Wszystkim uczniom gratulujemy i życzymy odpoczynku na zasłużonych wakacjach!