Najnowsze wydanie biuletynu „Wiadomości z Powiatu” jest już dostępne

strona tytułowa biuletynu WzP

Ukazało się świąteczne wydanie „Wiadomości z Powiatu” – bezpłatnego biuletynu Starostwa Powiatowego w Limanowej. Jest ono publikowane zarówno w wersji papierowej, jak i elektronicznej za pośrednictwem strony internetowej starostwa.

W bieżącym numerze mogą Państwo zapoznać się z najważniejszymi wydarzeniami, które miały miejsce na terenie powiatu limanowskiego w pierwszym kwartale 2023 roku. Przedstawiamy relację z Powiatowo-Miejskich Obchodów Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych, XXV Plebiscytu na Najpopularniejszego Trenera i Piłkarza Ziemi Limanowskiej oraz informację o planowanej modernizacji Pływalni Limanowskiej. Pierwsze miesiące tego roku obfitowały w liczne inwestycje w zakresie modernizacji dróg, szkolnych obiektów sportowych oraz na terenie Szpitala Powiatowego w Limanowej. O szczegółach tych wszystkich przedsięwzięć możecie się Państwo dowiedzieć na kolejnych stronach biuletynu. Nie zabraknie również najnowszych danych dotyczących lokalnego rynku pracy i prowadzonych spotkań edukacyjnych z młodzieżą ostatnich klas szkół średnich. Ponieważ rozpoczyna się wiosenny okres wędrówek, zachęcamy do zapoznania się z przygotowanymi propozycjami tras wyjątkowymi szlakami Beskidu Wyspowego i Gorców. Mogą z nich skorzystać rodziny z dziećmi oraz amatorzy pięknych widoków i łagodnych tras. Najnowsze wydanie „Wiadomości z Powiatu” w wersji papierowej znajdą państwo w urzędach i placówkach użyteczności publicznej natomiast wersja elektroniczna dostępna jest tutaj.

pierwsza strona gazetki wiosennych wiadomości z powiatu