Narodowe Czytanie w Parku Podworskim w Łukowicy

Narodowe czytanie 2022 , 3.09.2022 plakat

Zbliża się tegoroczna, powiatowa odsłona Narodowego Czytania, która odbędzie się w sobotę 3 września o godzinie 17:00  w Parku Podworskim w Łukowicy.

Tegoroczne Narodowe Czytanie przerodzi się w prawdziwą inscenizację utworów Mickiewicza, spektakl ze scenografią, kostiumami. Rozpoczniemy nad jeziorem Świteź, a skończymy w karczmie „Rzym” czyli w „Oborach Podworskich” Balladą „Pani Twardowska”. Nie może Was zabraknąć!

Patronat Honorowy objęli: Starosta Limanowski Mieczysław Uryga oraz Wójt Gminy Łukowica Bogdan Łuczkowski. Patronat medialny sprawuje Telewizja Limanowska.

Organizatorzy: Powiat Limanowski, Miejska Biblioteka w Limanowej, Gmina Łukowica, GOKSiT Łukowica, Biblioteka Publiczna w Łukowicy.

Serdecznie zapraszamy!