Niezapomniany Dzień Dziecka na Pływalni Limanowskiej

dzieci bawiące się balonami w wodzie na Pływalni Limanowskiej

Dzisiaj na Pływalni Limanowskiej odbył się Dzień Dziecka – święto zorganizowane dla wszystkich dzieci z terenu powiatu limanowskiego. Organizatorem tegorocznego wydarzenia byli Powiat Limanowski i Miasto Limanowa przy współpracy z Pływalnią Limanowską, Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Limanowej, Szkołę Pływania Aligator.

Serdecznie witam najmłodszych mieszańców powiatu limanowskiego i cieszę się, że tak licznie przybyliście, aby tutaj na pływalni świętować Wasz Dzień.  Z okazji Dnia Dziecka życzę Wam dużo słodyczy, uśmiechu i cudownych chwil. Niech każdego dnia życie odkrywa przed Wami nowe przygody, a wsparcie rodziny i przyjaciół przyczynia się do pasma Waszych sukcesów i spełnienia najskrytszych marzeń – przywitał gości i złożył życzenia dla dzieci Starosta Limanowski Jan Puchała.

wspólne zdjęcie przedstaiwające starostę, wicestarostę, przewodniczącą rady miasta, dyrektora promocji, derektora pływalni

Podczas Dnia Dziecka na Pływalni Limanowskiej na najmłodszych czekały liczne atrakcje, zabawy i upominki. Uczestnicy brali udział w konkurencjach przygotowanych przez szkołę pływania Aligator m.in. wyścigach na czas na deskach SUP. Instruktorzy ze szkoły pływania MM Delfin przygotowali także mecze koszykówki w wodzie, a wszystko to odbywało się przy dźwiękach dyskotekowej muzyki z firewall music.

Pracownice PCPR Limanowa tworzyły dla dzieci zwierzątka z balonów oraz robiły wodne tatuaże. Zabawom towarzyszyła Owieczka Agusia z radia RDN Nowy Sącz, która również przygotowała dla uczestników prezenty. Dzieci otrzymały słodycze ufundowane przez Powiat Limanowski oraz soczki, otrzymane od firmy Tymbark – MWS sp. z o.o.

Owieczka Agusia przytula dziewczynkę uśmiechnięte dziecko rozdanie nagród i uczsetnicy na podium

W wydarzeniu wzięli udział m.in. Starosta Limanowski Jan Puchała, Wicestarosta Mieczysław Uryga, Przewodnicząca Rady Miasta Jolanta Juszkiewicz, Justyna Tokarczyk Dyrektor Wydziału Promocji, Projektów i Przedsiębiorczości, Dawid Jasica Dyrektor Pływalni.

Galeria na FACEBOOKU