Nowe wydanie „Wiadomości z Powiatu” w świątecznej odsłonie już dostępne!

Bezpłatny biuletyn Starostwa Powiatowego w Limanowej „Wiadomości z Powiatu” jest już dostępny w wersji papierowej oraz  elektronicznej.

Zapraszamy do lektury najnowszego, świątecznego wydania, w którym jak zawsze nie zabraknie aktualności z regionu, przydatnych informacji, jak również ważnych podsumowań tego, co wydarzyło się 2022 roku w naszym powiecie.

Bezpłatny biuletyn jest dostępny na terenie Starostwa Powiatowego w Limanowej, w Powiatowym Centrum Informacji Turystycznej (limanowski rynek, budynek „Buzodromu”), a także w okolicznych sklepach, urzędach gmin, w szpitalu powiatowym i Pływalni Limanowskiej.  Gazetkę można pobrać poniżej również w wersji online .

„Wiadomości z powiatu – wydanie nr 44.(pdf)

Do świątecznych i noworocznych życzeń dołączamy nowy biuletyn „Wiadomości z Powiatu”. Życzymy dobrej lektury na ten wyjątkowy czas!