Nowi komendanci w Komendzie Powiatowej Policji w Limanowej

16 maja 2023 roku w Komendzie Powiatowej Policji w Limanowej odbyła się uroczysta zbiórka, podczas której Komendant Wojewódzki Policji w Krakowie nadinspektor Michał Ledzion powołał podinspektora Marcina Saka na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Limanowej, a młodszego inspektora Alberta Koguta na stanowisko I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Limanowej.
W uroczystości Powiat Limanowski reprezentowała Wicestarosta Limanowski Agata Zięba.

Uroczystość rozpoczęła się od złożenia meldunku Komendantowi Wojewódzkiemu Policji w Krakowie. Następnie odczytany został rozkaz personalny o powołaniu na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Limanowej oraz I Zastępcy Komendanta.

Zgodnie z ceremoniałem policyjnym podinspektor Marcin Sak przywitał się ze sztandarem i złożył Komendantowi Wojewódzkiemu Policji w Krakowie meldunek o gotowości do objęcia stanowiska. Nadinspektor Michał Ledzion wręczył rozkazy Komendantowi oraz jego Zastępcy oraz złożył życzenia dalszych sukcesów i awansów.

Uroczystości zamknęło odprowadzenie sztandaru i meldunek o zakończeniu uroczystej zbiórki.

Panom Komendantom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów oraz zadowolenia z pracy.

Źródło,fot. KPP Limanowa