Noworoczne spotkanie samorządowe Gminy Tymbark

Wczoraj (17 stycznia) w tymbarskiej remizie OSP odbyło się samorządowe spotkanie opłatkowe. W wydarzeniu wzięli udział m.in. przedstawiciele Powiatu Limanowskiego: Przewodnicząca Rady Powiatu Limanowskiego Ewa Filipiak, członkowie Zarządu: Wojciech Włodarczyk i Czesław Kawalec oraz radna Powiatu Beata Krzyściak.

Spotkanie otworzyli Gospodarze spotkania: Przewodnicząca Rady Gminy Tymbark Stanisława Urbańska oraz Wójt Gminy Tymbark Paweł Ptaszek, którzy dziękując za przybycie powitali  prezesów stowarzyszeń i organizacji działających na terenie Gminy Tymbark, przedstawicieli OSP i Kół Gospodyń Wiejskich,  pracowników  UG Tymbark, kierowników  jednostek organizacyjnych oraz dyrektorów szkół, przedszkoli, sołtysów.

Dziękując za zaproszenie Przewodnicząca Ewa Filipiak w imieniu Starosty Limanowskiego złożyła wszystkim życzenia noworoczne – Na nadchodzący rok życzę wszelkiej pomyślności, dużo zdrowia spełnienia marzeń zarówno tych osobistych i zawodowych! – mówiła. 

Następnie odbyła się artystyczna część przygotowana przez samorządowe przedszkole w Tymbarku. Wspaniały występ najmłodszych artystów wzbudził zachwyt wśród widzów, co zostało wyrażone gromkimi brawami. Następnym punktem był pokaz  prezentacji na temat inwestycji wykonanych przez Gminę Tymbark w 2018.

Po wspólnym połamaniu się opłatkiem i złożeniu życzeń Panie z Koła Gospodyń Wiejskich Podłopienia zaprosiły poczęstunek. Do wspólnego kolędowania przygrywała kapela ze Słopnic.

 

GALERIA (źr: Tymbark.in)

image_pdfimage_print

Udostępnij