Objęcie stanowiska Komendanta Powiatowego Policji w Limanowej

24 kwietnia odbyło się uroczyste wprowadzenie nadkom. Doroty Tokarz na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Limanowej.

Uroczysta zbiórka rozpoczęła się od złożenia meldunku Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Krakowie mł. insp. Piotrowi Morajko, przez dowódcę uroczystości asp.szt. Andrzeja Młynarczyka.

Zastępca KWP mł.insp. Piotr Morajko po odczytaniu rozkazu personalnego o powołaniu na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Limanowej, pogratulował nowej Komendant oraz złożył życzenia dalszych sukcesów i pomyślności. Do życzeń i gratulacji dołączyli również zaproszeni goście oraz dyrektorzy i kierownicy wszystkich instytucji współdziałających z limanowską Policją.

– W imieniu Zarządu Powiatu Limanowskiego składam serdeczne gratulacje z okazji mianowania na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Limanowej. Życzę wielu sukcesów zawodowych jak również pomyślności w życiu osobistym. – mówił Starosta Limanowski Mieczysław Uryga.

Obejmująca stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Limanowej nadkom. Dorota Tokarz podziękowała za wyróżnienie i zaufanie jakie otrzymała od Komendanta Wojewódzkiego. Następnie skierowała słowa podziękowania do władz samorządowych i wszystkich zaproszonych gości oraz zapewniła, iż dołoży wszelkich starań by zapewnić poczucie bezpieczeństwa mieszkańcom powiatu limanowskiego.