Od 1 października Powiatowe Centrum Informacji Turystycznej w Limanowej zmienia swoje godziny pracy

Widok na Powiatowe Centrum Informacji Turystycznej. W tle widać limanowską bazylikę.

Informujemy, że od jutra tj. 1 października 2021 Powiatowe Centrum Informacji Turystycznej w Limanowej zmienia swoje godziny pracy. W sezonie zimowym –  do końca kwietnia PCIT, znajdujące się w budynku tzw. „Buzodromu” na limanowskim rynku, będzie otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00.

Warto wiedzieć, że w Powiatowym Centrum Informacji Turystycznej, można uzyskać nie tylko informacje dotyczące powiatu limanowskiego ale również całego województwa małopolskiego. Można skorzystać z propozycji ciekawego i aktywnego spędzenia czasu, ale także pobrać bezpłatne materiały informacyjne m.in. broszury, foldery, aktualne mapy oraz przewodniki, które z pewnością będą wsparciem w odkrywaniu licznych atrakcji regionu.

Podczas wizyty w limanowskim PCIT polecamy zajrzeć również do mini galerii, w której cyklicznie prezentowane są prace lokalnych artystów oraz wystawy tematyczne. Zapraszamy również zapraszamy do śledzenia  i „polubienia” fanpage’a Powiatowego Centrum Informacji Turystycznej w Limanowej, gdzie codziennie zamieszczane są aktualności turystyczne z regionu i przydatne informacje.

Dane kontaktowe PCIT Limanowa:
ul. Rynek 25
34-600, Limanowa
tel.: 18 3375 800
e-mail: pcit@powiat.limanowski.pl

Serdecznie zapraszamy!

image_pdfimage_print

Udostępnij

Skip to content