Od 9 czerwca w limanowskim szpitalu będzie można wykonać odpłatne badania na obecność wirusa SARS-CoV-2

Szpital Powiatowy w Limanowej widok z góry

Od jutra Pacjenci będą mieli możliwość wykonywania odpłatnego (bez skierowania) badania  w kierunku PCR – SARS CoV-2 (test na koronawirusa).

Koszt badania to 450 zł. Opłaty należy dokonać bezpośrednio przed badaniem w kasie parkingu. Pacjent po 24 godzinach może odczytać wynik poprzez logowanie na stronie laboratorium (kod dostępu uzyskuje podczas badania) lub po upływie 48 godzin w puncie rejestracji pracowni analitycznej limanowskiego szpitala. Punkt pobrań zlokalizowany jest w namiocie przed budynkiem szpitala. Wymagana jest rejestracja telefoniczna dzień przed wykonaniem badania w godzinach od 8.oo – 15.oo. pod numerem telefonu 536 544 595. Prywatne badania wykonywane będą od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.oo do 10.oo. Na badanie należy zabrać dokument ze zdjęciem i nr PESEL. Istnieje możliwość wykonania testów immunologicznych dla większej grupy osób (oferta skierowana do firm) po wcześniejszym uzgodnieniu warunków i terminów pod numerem telefonu 18/ 33-01-780 (od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-14:00).

Źródło: szpitallimanowa.pl