Odbiór chodnika w miejscowości Łętowe

Z początkiem tygodnia 27 maja władze Powiatu Limanowskiego wraz z przedstawicielami Gminy Mszana Dolna dokonali odbioru chodnika wraz z oświetleniem ulicznym w miejscowości Łętowe. Zadanie finansowane było po połowie przez Powiat Limanowski i Gminę Mszana Dolna.

Zakres wykonanego zadania na przebudowę drogi powiatowej nr 1615K Mszana Dolna -Wilczyce w miejscowości Łętowe – długość odcinka 872 m pomiędzy kościołem, a szkołą podstawową obejmował wykonanie chodnika wraz z oświetleniem ulicznym, budowę odwodnienia oraz przebudowę odcinku mostowego.

Całkowita wartość zadania wyniosła blisko 1 mln. 520 tys. zł.

Zadanie zrealizowane zostało w ramach inicjatyw samorządowych w relacji 50/50 pomiędzy Powiatem Limanowskim, a Gminą Mszana Dolna (prowadzącą w/w zadanie).