Odbyły się Mistrzostwa Gminy Mszana Dolna w mini siatkówce

Zwycięskie drużyny na zdjęciu grupowym

14 marca b.r. w sali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 1 w Lubomierzu odbyły się Mistrzostwa Gminy Mszana Dolna w mini siatkówce dziewcząt i chłopców.

Po rozegraniu turniejów systemem „każdy z każdym” wyłoniono zwycięzców. W obu kategoriach najlepsi okazali się młodzi siatkarze i siatkarki z Olszówki (opiekun Piotr Kowalik), którzy będą reprezentować gminę na zawodach powiatowych,. Drugie miejsca zdobyły zawodniczki z Lubomierza 1 (Józefa Nachman) i zawodnicy z Łostówki (Maciej Potaczek), na trzecim stopniu podium znalazły się dziewczęta z Kasinki Małej 2 (Mateusz Dąbrowa) i chłopcy z Lubomierza 1. Mecze były bardzo zacięte, a o wygranej najczęściej decydowały pojedyncze punkty. Nagrody dla medalistów, ufundowane przez Urząd Gminy Mszana Dolna (puchary i piłki), wręczali opiekunowie drużyn.

Bardzo dziękujemy dyrektor szkoły w Lubomierzu, Jadwidze Baran – Stożek, za wspaniałe przyjęcie i poczęstunek dla każdego uczestnika zawodów – wyrazy wdzięczności przekazują organizatorzy zmagań. Zawsze chętnie i przyjemnie przyjeżdża się do gościnnego Lubomierza na zawody sportowe – dodają.

Składy Mistrzów Gminy:
Dziewczęta: Oliwia Sochacka (kapitan zespołu), Kinga Bierowiec, Justyna Skawska, Justyna Janowska, Izabela Fudro, Julia Macuga, Magdalena Kościelniak, Aneta Sochacka, Natalia Żurek, Ewelina Kubińska.

Drużyna dziewcząt na zdjęciu grupoywm z pucharem
Chłopcy: Patryk Potaczek (kapitan zespołu), Kamil Karciarz, Bartosz Cichorczyk, Kacper Bednarczyk, Stanisław Wacławik, Kamil Bobariko, Dawid Kubiński, Piotr Żmuda, Robert Kościelniak, Dominik Dawiec.

Drużyna chłopców na zdjęciu grupowym z pucharem