Odbyły się Regionalne Smaki Powiatu Limanowskiego !

9 września 2022 miało miejsce kolejne spotkanie w ramach „Regionalnych Smaków powiatu Limanowskiego”, w którym wzięły udział panie z koła Gospodyń „Zagórzanki ” z Kasiny Wielkiej oraz Seniorki z Limanowskiego Domu Kultury.

Odwiedzając dziś stoisko zagórzańskich gospodyń na Limanowskim rynku można było spróbować oraz degustować wiele wspaniałych regionalnych przekąsek i produktów: chleby i ciasta, bułki – „cebularze”, smalec: sery bundz oraz korbacze , smalec, a ponadto soki i przetwory owocowe. Na stoisku Seniorek z Limanowskiego Domu Kultury można było natomiast nabyć regionalne ozdoby i rękodzieło.

W dzisiejszym wydarzeniu uczestniczyło wielu mieszkańców Limanowej i okolic. Stoiska regionalne odwiedził również Starosta Limanowski – Mieczysław Uryga.

Przed nami jeszcze dwa ostatnie wydarzenia z cyklu „Regionalne Smaki Powiatu Limanowskiego” w tegorocznej edycji. Zapraszamy serdecznie w dwa najbliższe wrześniowe piątki; 16 oraz 23 września!