Oddaj krew – podaruj coś najcenniejszego!

Oddaj krew. Plakat informujący o wydarzeniu.

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w powiatowej akcji zbiórki krwi organizowanej przez Komendę Powiatową Policji w Limanowej. Akcja jest odpowiedzią na apel Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Krakowie oraz Komendanta Wojewódzkiego Policji w Krakowie.

Akcja zostanie przeprowadzona w dniach 19-23 października br. w oddziale terenowym Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Limanowej w godzinach od 8:00 do 13:00.

Mając na względzie bezpieczeństwo osób włączających się w akcję, w celu ustalenia indywidualnego terminu poboru krwi i tym samym ograniczenia grupowania się osób, prosimy o kontakt telefoniczny z sekretariatem WK KPP w Limanowej (tel. 18-337-94-51) lub bezpośrednio z RCKiK w Limanowej (tel. 18-337-10-43).

Oddaj krew. Plakat informujący o wydarzeniu.