Odeszli na emeryturę

komendant policji składa życzenia policjantom odchodzącym na emeryturę

Z szeregów limanowskiej policji na zasłużoną emeryturę odeszli asp. szt. Stanisław Jedlecki oraz podins. Mieczysław Wojtas wieloletni pracownicy Komendy Powiatowej Policji w Limanowej. W uroczystym pożegnaniu funkcjonariuszy limanowskiej policji oprócz kierownictwa i pracowników uczestniczyli m.in. Wicestarosta Limanowski Mieczysław Uryga, Komendant Powiatowy Policji w Bochni. insp. Tadeusz Stachak.

16 lutego w Komendzie Powiatowej Policji w Limanowej uroczyście pożegnano asp. szt. Stanisława Jedleckiego oraz podins. Mieczysława Wojtasa Naczelnika Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego. Funkcjonariusze policji usłyszeli z ust swoich przełożonych słowa uznania i podziękowania za lata rzetelnej pracy w trudnym i niejednokrotnie wymagającym wyrzeczeń zawodzie.

Podczas spotkania insp. Dariusz Urbanik, komendant Komendy Powiatowej Policji w Limanowej, wraz z swoim zastępcą podinsp. Krzysztofem Chochlińskim, oraz naczelnikami i pracownikami limanowskiej komendy dziękowali za dotychczasową współpracę, przekazując okolicznościowe listy i upominki.

W trakcie spotkania odchodzącemu ze służby podins. Mieczysławowi Wojtasowi Naczelnikowi Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego, komendanci limanowskiej policji w podziękowaniu za służbę, wręczyli pamiątkową szablę oficerską.

Życzenia i gratulacje przekazali również zaproszeni goście. W imieniu Zarządu i Rady Powiatu Limanowskiego Wicestarosta Limanowski Mieczysław Uryga na ręce emerytowanych policjantów przekazał listy gratulacyjne. Podziękował  za dotychczasową współpracę, a także oddaną służbę na rzecz bezpieczeństwa lokalnej społeczności. Życzył, by nadchodzący nowy etap życia, był doskonałym momentem spełniania marzeń, zamierzeń i pomysłów, na które dotychczas brakowało czasu.

Autor : K.Syjud/ J.Tokarczyk/ WPPiP