„Odkryj Beskid Wyspowy” 2019: już 8 września wędrówka na Miejską Górę w Limanowej

Odkryj Beskid Wyspowy: Miejska Góra 2019

W niedzielę 8 września br. w ramach akcji „Odkryj Beskid Wyspowy” wędrówka na Miejską Górę. W tym roku dzienne, powakacyjne spotkanie turystyczne, w jednym z najpiękniejszych miejsc w Limanowej – u stóp Krzyża na Miejskiej Górze z Mszą Świętą, a po niej zabawą.

Wędrówka rozpocznie się w niedzielę o godz. 8.00 spotkaniem na parkingu k. Wolimexu w Sowlinach, skąd wyruszymy wraz z przewodnikiem na Miejską Górę. Możliwe jest wyjście z innych zakątków miasta, tak by zdążyć na  godzinę 11.00. Wyprawa odbędzie się bez względu na pogodę! Udział jest bezpłatny i nie wymaga wcześniejszej rejestracji – wystarczy przyjść na miejsce zbiórki.

O godzinie 11.00 na szczycie góry w kaplicy u stóp krzyża, odprawiona zostanie Msza Św. Następnie koncert Zespołu „VENA” i biesiada turystyczna z poczęstunkiem. Przewidziano jak zawsze konkursy: wiedzy o Beskidzie Wyspowym, konkurs na najmilszego uczestnika, na najmłodszego i najstarszego turystę oraz turystę z najdalszego zakątka Polski i świata. Dla turystów i uczestników przewidziano oczywiście poczęstunek. Po zakończeniu spotkania planowany jest powrót do Limanowej.

Zapraszamy!

Odkryj Beskid Wyspowy: Miejska Góra 2019

źródło: Miasto Limanowa

 

image_pdfimage_print

Udostępnij