Otwarty konkurs ofert na realizacje zadania publicznego

Informacja, logo

W dniu 29 stycznia 2020 r. Zarząd Powiatu Limanowskiego podjął uchwałę dotyczącą otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego z zakresu kultury, sztuki i dziedzictwa narodowego, którego realizację w roku 2020 wspiera Powiat Limanowski.

W związku z powyższym, Zarząd Powiatu Limanowskiego zaprasza organizacje pozarządowe do składania ofert.

Poniżej dostępny jest tekst uchwały i ogłoszenia o konkursie, także w wersji do pobrania:

Uchwała Nr 376/20 Zarządu Powiatu Limanowskiego z dnia 29 stycznia 2020 r. w sprawie: ogłoszenia otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego z zakresu kultury, sztuki i dziedzictwa narodowego, którego realizację w roku 2020 wspiera Powiat Limanowski