Ogólnopolski Bieg Sylwestrowy

Starosta Mieczysław Uryga wraz z uczestnikami wyścigu oraz Ambasadorką Sylwią Jaśkowiec

31 grudnia 2018 r. w Zalesiu na trasach „Aktywna Mogielica” odbył się II Ogólnopolski Bieg Sylwestrowy.  Dopisała nie tylko piękna, zimowa pogoda, ale także zawodnicy, którzy rywalizowali ze sobą przede wszystkim dobrze się bawiąc. Nagrody dla zwycięzców wręczył Starosta Limanowski Mieczysław Uryga, który swoim patronatem objął to wydarzenie. 

Już od wczesnych godzin porannych przy Centrum Obsługi Ruchu Turystycznego w Zalesiu zbierali się zawodnicy, którzy następnie rozpoczęli 12 kilometrowy dystans stylem klasycznym.

„OGÓLNOPOLSKI BIEG SYLWESTROWY BESKIDU i GORCÓW” na trasach „Aktywna Mogielica” – OFICJALNE WYNIKI

– Gratuluję wszystkim uczestnikom Ogólnopolskiego Biegu Sylwestrowego udziału w dzisiejszym sportowym wydarzeniu. Kończycie rok bardzo aktywnie i myślę, że jest to również dobry początek nowego roku. Dlatego życzę Wam, abyście odnosili w nim liczne sukcesy, ale też chętnie odwiedzali nasze trasy na Mogielicy oraz inne piękne miejsca w naszym Powiecie – mówił Starosta Limanowski Mieczysław Uryga, gratulując zawodnikom udziału oraz miejsc na podium.

 

Organizatorami wydarzenia byli: Beskidzko – Gorczańskie Stowarzyszenie Narciarskie w Limanowej, Nadleśnictwo Limanowa oraz Powiat Limanowski, Gmina Słopnice, Gmina Dobra i Gmina Kamienica. Ambasadorką Biegu była Sylwia Jaśkowiec – polska biegaczka narciarska, medalistka i mistrzyni m.in. mistrzostw świata, zimowych igrzysk olimpijskich oraz mistrzostw Polski.

image_pdfimage_print

Udostępnij