Ostatnie posiedzenie Rady Społecznej Szpitala w 2018 roku

Obrady rady społecznej szpitala

28 grudnia odbyło się ostatnie w tym roku posiedzenie Rady Społecznej Szpitala Powiatowego w Limanowej. Zgromadzonych członków Rady powitał Marcin Radzięta Dyrektor Szpitala, natomiast obradom przewodniczył Mieczysław Uryga Starosta Limanowski.

Podczas obrad podjęto uchwałę w sprawie przedstawienia opinii o zmianie planu inwestycyjnego Szpitala na 2018 r, uchwałę dotyczącą przedstawienia opinii o zbyciu majątku trwałego ruchomego tj. trzech pojazdów sanitarnych Szpitala w trybie przetargowym,a  także uchwałę w sprawie przedstawienia opinii o przyjęciu przez Szpital darowizny środków trwałych w postaci sprzętu medycznego otrzymanego od Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Po przegłosowaniu uchwał Marcin Radzięta Dyrektor Szpitala oraz Mieczysław Uryga Starosta Limanowski złożyli obecnym członkom Rady Społecznej oraz przedstawicielom związków zawodowych życzenia noworoczne.