Otwarcie Małopolskiego Sezonu Turystycznego w Powiecie Limanowskim

Zaprosze na Otwarcie Małopopolskiego sezonu turystycznego w Powiecie Limanowskim

W najbliższą sobotę 29 kwietnia 2023 r. o godzinie 13:00 odbędzie się Otwarcie Małopolskiego Sezonu Turystycznego w Powiecie Limanowskim.

Wydarzenie połączone będzie z wieloma atrakcjami dla wszystkich uczestników. O godzinie 13:00 pod nową wieżą widokową na szczycie Mogielicy (1170 m n.p.m) wystąpi Michał Zieleń, a także przygotowany będzie turystyczny poczęstunek dla wszystkich gości.  W godzinach od 15:00 – do 17:00 przy Centrum Obsługi Ruchu Turystycznego „Zalesianka” w Zalesiu odbywać się będzie turystyczny piknik,  podczas którego będzie można m.in. skosztować regionalnych przysmaków przygotowanych przez Koło Gospodyń, bawić się w rytmie muzyki Kapeli Góralskiej Ciupaga, obejrzeć energetyczny występ cheerleaderek z grupy Diamond Cheer, a przy sprzyjającej pogodzie – podziwiać start balonów na ogrzane powietrze. Na najmłodszych uczestników wydarzenia czeka mnóstwo atrakcji m.in. ścianka wspinaczkowa GOPR. Swoje stoiska promocyjne wystawi  Powiat Limanowski, Lokalna Organizacja Turystyczna Powiatu Limanowskiego, Nadleśnictwo Limanowa, oraz Małopolska Organizacja Turystyczna, która na pikniku zagości z Kamperem Małopolski.

Zachęcamy do przybycia i rozpoczęcia letniego sezonu turystycznego w Małopolsce razem z nami – w Powiecie Limanowskim!