Patrycja Florek z czwartym miejscem w Mistrzostwach Polski w narciarstwie alpejskim!

Patrycja Florek - Laureatką 4. miejsca w Mistrzostwach Polski w Naciarstwie alpejskim

Zakończyły się Międzynarodowe eliminacje Mistrzostw Polski w narciarstwie alpejskim. W kategorii Mistrzostw Polski Seniora udział brała Patrycja Florek – zawodniczka pochodząca z terenu naszego powiatu, a dokładnie z Laskowej. Młoda narciarka wywalczyła miejsce w pierwszej dziesiątce najlepszych zawodników z całej Polski, a od podium dzieliły ją tylko 0,03 sekundy. Gratulujemy godnego reprezentowania naszego powiatu oraz odwagi w realizowaniu tak wymagającej pasji sportowej.

Rywalizacja w krajowym czempionacie odbywała się na trasie Palenica w Szczawnicy i została podzielona na trzy dni, podczas których zawodniczki oraz zawodnicy walczyli o medale w slalomie, slalomie gigancie oraz w slalomie równoległym.

W Mistrzostwach Polski Seniorów w slalomie Patrycja była jedną z młodszych uczestniczek, a mimo to wykazała się bardzo dobrym wynikiem i zajęła IV miejsce. Szczegółowe wyniki znajdują się na stronie Polskiego Związku Narciarstwa TUTAJ