Patrycja Florek z trzema medalami na mistrzostwach FIS w Szczawnicy

Patrycja Florek z medalami na szyi i dyplomami w ręce, stoi przed podium.

W dniach 24-26.01 odbyły się kolejne zawody FIS w ośrodku PKL Palenica w Szczawnicy. Przez trzy dni zmagań zawodnicy i zawodniczki z Austrii, Czech, Niemiec, Polski, Słowacji, Ukrainy i Węgier dwukrotnie rywalizowali na trasie slalomu oraz slalomu giganta. W sportowych zmaganiach Powiat Limanowski reprezentowała Patrycja Florek, która zdobyła dwa srebrne medale oraz złoto.

18-letnia Patrycja Florek pochodzi z Laskowej i trenuje narciarstwo alpejskie. Młoda Mistrzyni jest zawodniczka KS Narciarnia Nowy Sącz, a na swoim koncie zapisała już wielkie sukcesy, takie jak mistrzostwo i wicemistrzostwo Polski. W ogólnopolskich mediach została okrzyknięta nadzieją polskiego narciarstwa alpejskiego. Jest skromną osobą, ale sportowe marzenia ma ambitne i marzy o złocie olimpijskim.

Podczas tegorocznych zawodów FIS, które odbyły się w dniach 24-26 stycznia w Szczawnicy Patrycja zdobyła dwa srebrne medale – w slalomie gigancie pierwszego dnia zmagań oraz w pierwszym z rozegranych w środę slalomów, a także złoto za kolejny slalom.

Patrycji gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

 

Źródło,fot,:dts24.pl, polskimistrz.pl, P.Florek

image_pdfimage_print

Udostępnij

Skip to content