Pierwszy konkurs na uzyskanie Znaku Promocyjnego ZAGÓRZAŃSKIE DZIEDZINY

Kreatorzy marki lokalnej Zagórzańskie Dziedziny ogłaszają pierwszy konkurs na uzyskanie Znaku Promocyjnego Zagórzańskie Dziedziny na najwyższej jakości produkty, usługi i inicjatywy ściśle związane z Regionem Zagórzańskim.

Czy ten fakt odciśnie piętno w naszej lokalnej historii? Czy wypromujemy produkty, usługi lub inicjatywy, które znane będą na terenie całego kraju, a może i poza jego granicami? Czy o ich kupno zabiegać będą prawdziwi pasjonaci wysokiej jakości?
Tylko od nas zależy, czy odpowiedzi na wszystkie te pytania będą pozytywne!
To waśnie my, teraz, możemy się postarać, aby między Regionem Zagórzańskim a najwyższej jakości produktami, usługami i inicjatywami dostępnymi u Zagórzan postawić w przyszłości znak równości!

Jeśli wytwarzacie produkty charakteryzujące się wysoką jakością i związkiem z regionem, świadczycie taki usługi lub podejmujecie i realizujecie charakterystyczne dla Zagórzan inicjatywy – zapraszamy Was do złożenia wniosku o uzyskanie Znaku Promocyjnego ZAGÓRZAŃSKIE DZIEDZINY, który będzie gwarantem wyrobów i usług „premium” spośród wszystkich dostępnych w okolicy.

Szczegóły dot. konkursu można zleźć TUTAJ

Zapraszamy! Bądźmy dumni z Regionu Zagórzańskiego!

image_pdfimage_print

Udostępnij

Skip to content